STIVUITORIST

Arad
Posted 4 săptămâni ago

Cerințe:
-Experiență relevantă pe funcția de Stivuitorist;

-Atestat ISCIR valabil, vizat la zi;

-Capacitate de lucru în echipă;
-Persoană responsabilă și serioasă.

Responsabilități:
-Descarcă, manipulează, depozitează mărfuri în/din depozit;
-Verificarea tehnică periodică a utilajului care i-a fost încredințat, pentru a se asigura că acesta funcționeaza în parametri optimi;

-Alte atribuții de întreținere depozit, curte.

Beneficii:
-Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
-Pachet salarial motivant (salariu fix+tichete de masă (15 lei/tichet), bonusuri în funcție de performanță);

SC CHEMIROL AGRO SRL oferă produse exclusiviste și  produse care conțin substanțe active standard larg utilizate care asigură o producție finală cantitativă și calitativă fermierilor. Exigenta cu care a fost tratată calitatea produselor a propulsat compania Chemirol Agro în rândul celor mai prestigioși distribuitori aflați pe piața produselor utilizate în agricultură:

PESTICIDE, ÎNGRĂȘĂMINTE FOLIARE, ÎNGRĂȘĂMINTE SOLIDE, SEMINȚE, BARTER

Suntem o echipă tânără, prezentă la nivel Național, iar dacă dorești să faci cariera și să-ți dezvolți calitățile, te așteptăm în echipa noastră.

CV-ul se va trimite pe adresa de email: ramona.stuparu@chemirol-agro.ro;

Pentru detalii, sunați la 0727 200247.

Pentru a aplica online, folosiți formularul de mai jos:

A valid email address is required.
A valid phone number is required.