SECRETARĂ

Arad
Posted o lună ago

SC CHEMIROL AGRO SRL angajează SECRETARĂ:

Cerințe:

  • Studii medii sau superioare;
  • Limba engleză – nivel mediu;
  • Cunoștințe Word și Excel;
  • Abilitati foarte bune de comunicare verbală și scrisă;
  • Persoană foarte bine organizată, atentă la detalii;
  • Atitudine pozitivă, seriozitate și responsabilitate;
  • Punctuală;
  • Capacitate de planificare.

    Responsabilități:
  • Activități specifice de secretariat;
  • Organizare și actualizare Registre Intrări/Ieșiri documente;
  • Înregistrarea, clasarea și arhivarea documentelor;
  • Preluare apeluri telefonice, e-mail-uri, documente și redirecționarea lor către departamentele corespunzătoare;
  • Trimiterea/preluarea corespondenței prin poștă/de la poștă;
  • Efectuare comenzi consumabile birouri;
  • Activități minime de protocol;
  • Oricare alte sarcini trasate de superiorii ierarhici în funcție de necesitățile organizaționale/departamentale și în limitele de competență ale postului.

Se oferă:

Salariu motivant;
Tichete de masă;

CV-ul se va trimite pe adresa de email: ramona.stuparu@chemirol-agro.ro;

Pentru detalii, sunați la 0727 200 247.

Pentru a aplica online, folosiți formularul de mai jos:

A valid email address is required.