Reprezentant vânzări

Posted o lună ago

Arad, Timiș, Ialomița, Dolj

Cerințe:

  • Experiență minim 1-2 ani în domeniul agribusiness (vânzări inputuri)
  • Absolvent sau în curs de absolvire Univ. Științe Agricole;
  • Portofoliu existent de clienți;
  • Cunoașterea produselor agricole;
  • Abilități de comunicare, organizare, vânzare și negociere dezvoltate;
  • Prezență agreabilă;
  • Atitudine pozitivă, orientare spre rezultate;
  • Permis conducere categoria B; disponibilitate deplasări;
  • Domiciliul stabil în zona județului.

Responsabilități:

  • Prospectare piață și administrarea clienților;
  • Participare activă la procesul de vânzare prin dezvoltarea continuă a zonei alocate;
  • Să acționeze în piață astfel încât să fructifice toate oportunitățile de vânzare și toți posibilii clienți din zona alocată;
  • Să contruiască prin atitudine și profesionalism o relație de afaceri durabilă cu clienții companiei.
  • Realizare target de vânzări;

Beneficii:

-Salariu fix + Bonus target lunar îndeplinit;

-Bonus produse comercializate de societate;

-Bonus anual în funcție de performanțe și realizarea targetului anual;

-Tichete de masă;

-Telefon, laptop, mașină de serviciu.

SC CHEMIROL AGRO SRL oferă produse exclusiviste și  produse care conțin substanțe active standard larg utilizate care asigură o producție finală cantitativă și calitativă fermierilor. Exigenta cu care a fost tratată calitatea produselor a propulsat compania Chemirol Agro în rândul celor mai prestigioși distribuitori aflați pe piața produselor utilizate în agricultură:

PESTICIDE, ÎNGRĂȘĂMINTE FOLIARE, ÎNGRĂȘĂMINTE SOLIDE, SEMINȚE, BARTER

Suntem o echipă tânără, prezentă la nivel Național, iar dacă dorești să faci cariera și să-ți dezvolți calitățile, te așteptăm în echipa noastră.

CV-ul se va trimite pe adresa de email: ramona.stuparu@chemirol-agro.ro;

Pentru detalii, sunați la 0727 200247.

Pentru a aplica online, folosiți formularul de mai jos:

A valid email address is required.
A valid phone number is required.