Arad

Cerințe:

– Studii medii sau superioare;
– Limba engleză – nivel mediu;
– Cunoștințe Word și Excel;
– Abilități foarte bune de comunicare verbală și scrisă;
– Persoană foarte bine organizată, atentă la detalii;
– Atitudine pozitivă, seriozitate și responsabilitate;
– Punctuală, capacitate de planificare.

Responsabilități:
– Activități specifice de secretariat;
– Organizare și actualizare Registre Intrări/Ieșiri documente;
– Înregistrarea, clasarea și arhivarea documentelor;
– Preluare apeluri telefonice, e-mail-uri, documente și redirecționarea lor către departamentele corespunzătoare;

– Trimiterea/preluarea corespondenței prin poștă/de la poștă;

– Efectuare comenzi consumabile birouri;
– Activități protocol;
– Întocmește situații/rapoarte și asigură repartizarea informațiilor dinspre management către toate departamentele firmei.

Se oferă:

Salariu motivant;
Tichete de masă; Asigurare privată de sanatate.

CV-ul se va trimite pe adresa de email: ramona.stuparu@chemirol-agro.ro;

Pentru detalii, sunați la 0727.200.247

A valid phone number is required.
A valid email address is required.