Arad
Posted 2 luni ago

Dacă ești pasionat(ă) de domeniul în care profesezi, pui toate proiectele în aplicare cu entuziasm și profesionalism și, în plus, faci toate aceste lucruri cu voie bună, atunci ești potrivit(ă) în echipa noastră!

Ești potrivit(ă) dacă ai:

– Experiență în domeniul economic/financiar-bancar;
– Studii superioare finalizate, profil economic;
– Abilități analitice și de rezolvare a problemelor;
– Seriozitate, responsabilitate, integritate, punctualitate în respectarea termenelor;
– Abilități excelente de comunicare și lucru în echipă;

– Limba engleză – nivel conversațional;
– MS Office.

Ar trebui să ne ajuți în realizarea următoarelor atribuții:

  • Întocmirea și analiza elementelor din procedura internă, pentru a valida acordarea/refuzul creditării la termen pentru Vâzările de input-uri agricole, în baza solicitărilor echipei de vânzări;
  • Raportarea și urmărirea soldurilor clienților;
  • Raportarea datelor solicitate către societatea de asigurări colaboratoare;
  • Calculul la termen al discount-urilor comerciale, conform comenzilor aprobate;
  • Elaborarea dispozițiilor cu privire la clienții debitori cu termene scadente depășite, în vederea redactării și trimiterii somațiilor de plată către aceștia.

La noi atitudinea remarcabilă se răsplătește! Ne dorim sa stai focusat(ă) și îți oferim un pachet de beneficii, care să îți recompenseze efortul.

CV-ul se va trimite pe adresa de email: ramona.stuparu@chemirol-agro.ro;

Pentru detalii, sunați la 0727 200 247.

A valid phone number is required.
A valid email address is required.